Hitbet Giriş

Hitbet Giriş İletişim Adresleri

Hitbet Giriş İletişim

Hitbet Giriş adresimiz de en çok merak edilen bilgilerden birisi de Hitbet iletişimidir. Gerçekleştirdiğiniz üyelik ve giriş işleminden sonra, iletişim kanallarımızdan tercihinize uygun olanı kolaylıkla seçebilirsiniz. Gelen müşterilerimizin gerektiğinde müşteri hizmetleriyle kolaylıkla iletişim kurması önemlidir. Hitbet adresimizde iletişim ağımız  7/24 hizmet vermektedir.

Peki Hitbet Giriş hangi iletişim ağlarını kullanmaktadır? Hitbet ile kolaylıkla iletişim kurup, merak ettiklerimi sorabilir miyim? Bu gibi soruları merak ediyorsanız aşağıdan iletişim ağlarımızı inceleyebilirsiniz:

  • Telegram
  • Whatsapp
  • Canlı Destek
  • Telefon
  • E-Posta

Sitemizde bulunan tüm iletişim ağları 7/24 olarak müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda canlı destek aracılığıyla müşteri hizmetlerimizle canlı olarak görüşebilirsiniz.

Hitbet Canlı Destek

Sitemizde giriş yapmış olsanız da olmasanız da canlı destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sitenin sağ alt köşesinde yer alan Canlı Destek butonundan müşteri hizmetlerimizle iletişim kurabilirsiniz. Adınız/Soyadınız, E-posta adresiniz, Kullanıcı adınız ve Departman seçerek müşteri temsilcimiz ile iletişiminizi sorunsuz kurabilirsiniz. Hitbet giriş adresimiz müşterilerine verdiği sorunsuz ve kesintisiz canlı destek ve iletişim desteğiyle bahis sever müşterilerine sorunsuz oyun keyfi sunmaktadır.

Hitbet E-posta

E-Posta yolu ile bizimle işetişim kurmak isteyen üyelerimizin bir Hitbet hesabı var ise mail gönderilerinde kullanıcı adını da belirtmelerini rica ederiz. Aşağıda ki mail adreslerine mail göndererek üye hizmetleri, finans, belge ve reklam için iletişime geçebilirsiniz.

Üye hizmetleri : destek@hitbet.org

Finans : hitfinans@gmail.com

Belgeler : belge@hitbet.org

Reklam ve iş birlikleri : marketing@hitbet.org

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *